strony www

artystyczne

Strona internetowa (ang. web page) to zbiór uporządkowanych logicznie, połączonych ze sobą przez nawigację oraz linki elementów, prezentowanych za pomocą przeglądarki internetowej pod jednolitym adresem elektronicznym.

blogi WordPress

WordPress to napisany w języku PHP system zarządzania treścią (CMS) zaprojektowany głównie do obsługi blogów, ale też sklepów. Wykorzystuje bazę danych MySQL. Rozpowszechniany jest na licencji GNU General Public License i jest dostępny bezpłatnie.

różne

Strony internetowe wykorzystywane są w celu prowadzenia działalności gospodarczej i mają duże znaczenie dla wizerunku firmy, co może mieć wpływ na wynik ekonomiczny działalności rynkowej. A zindywidualizowany, autorski i dedykowany wygląd pozwala im zaistnieć.

sklepy internetowe

Sklep internetowy to serwis internetowy dający możliwość kupowania i sprzedawania produktów przez Internet, jedna z form handlu elektronicznego. Forma ta staje się obecnie coraz popularniejsza z uwagi na wygodę i obniżenie kosztów sprzedaży (i często wynikające z tego niższe ceny towarów).

hodowle kotów

Strona hodowli kotów ma za zadanie przedstawić hodowlę oraz dopomóc w sprzedaży kociąt. Oczywiście jej wygląd jest dedykowany danej hodowli, ich kotom, ich wyglądu oraz logo hodowli w celu przybliżenia odbiorcy profilu hodowli.

hodowle psów

Strona hodowli psów ma za zadanie przedstawić hodowlę oraz dopomóc w sprzedaży szczeniąt. Oczywiście jej wygląd jest dedykowany danej hodowli, ich psom, wyglądu oraz logo hodowli w celu przybliżenia odbiorcy profilu hodowli.

kluby i stowarzyszenia

To zakładka poświęcona zwierzęcym klubom i stowarzyszeniom pomocowym dla zwierząt. Ma za zadanie dostarczać maksimum informacji klubowiczom i osobom kochającym zwierzęta.

weterynarze

Lekarz weterynarii to przedstawiciel jednej z trzech nauk lekarskich /medycyna, stomatologia/. W Polsce tytuł zawodowy lekarza weterynarii posiadają osoby, które ukończyły jednolite studia magisterskie na kierunku weterynaria.

hotele dla psów

Bardzo pomocne ostatnimi czasy hotele dla psów i kotów, czyli pupili domowych, w których możemy pozostawić swojego pupila pod dobrą, wyspecjalizowaną opieką, na czas naszej podróży, czy innych zbiegów losowych.

behawioryści

Behawioryzm to filozofia nauki o zachowaniu ludzi oraz zwierząt. W podejściu tym uznaje się istotną rolę środowiska jako czynnika, który kontroluje zachowania organizmów i indywidualnej historii uczenia się poprzez konsekwencje.